Kertoo siellä nyt myös avoimesti olevansa parisuhteessa miehen kanssa ja rakkaansa miehen nimen, joku Oskari....
Hunksien Jucci myöntää fb olevansa homo
5
597
Vastaukset
- Ei tajua....
Onk tää vitsi? Toisaalta, se Oskari näyttää olevan ainakin homo koska oli jossain homoristeilylläkin kun lukee sen naamakirjaa... mikä juttu tää on!???
- Luulen että ei ole
Tuo on sellainen huumorijuttu jota ihmiset joskus tekee Facessa eli laittaa itsensä parisuhteeseen jonkun samaa sukupuolta olevan kaverinsa kanssa. Luin niitä kommentteja niin ei Jucci itsekään tuntunut olevan tosissaan vaan heitti siellä läppää niin kuin muutkin.
- Tiiiä sitt
Siellä on kyllä ihan tosissaan suurin osa näitä onnitellut. Ja jos menee sen Oskarin sivulle niin siellä on jostain Gay-risteilyltä siitä kuva.
- sydänsyd
onneee pariskunnalle
- varmaa tietoa
No ei kai hetero miehet kekkuloiskaan lavalla niin kuin hunksit tekee!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1393850Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362974Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt91882Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa61616Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41089- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65741
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23741