Pitkällisten ja intensiivisten sekä riippumattomien tutkimusten jälkeen on selvää, että savonlinnan paras kebab/pizzeria on .........................USKUDAR!
Toivottavasti siellä alkaa se buffetti ja se kestää kauan ja se voisi ulottua myös pizzoihin. Vähän kuin Pizzabuffetissa jossa saisi syödä pizzaa ja kebabia minkä "napa ruskaa". sopiva hinta mätölle olisi vaikka kymppi.
Savonlinnan paras kebab/pizzeria
9
816
Vastaukset
- Siisteyttä !
Mainostaa ja kertoo omistaja itse, mutta opetelkaa siivoamaan paikat ennenkuin laskette ketään sisään. Entisessä paikassa vessanne haisi kuin Viipurin rautatie aseman Toiletti.
- .-.
.-.
- Ykkönenkov
capero on 1
- Sipulijaska
Sahmaran oikea nro 1.
- RÖYH!
Kyllä se vain on niin, että jatkossa asioin vain Uskudarissa ja Ravintola Kansakoulussa. Tai ABC:llä.
- gfds
Vitun surkea mainos, itse en ainakaan siellä käy. Kärpäset pörräs ja kaikki pöydät täynnä lautasia ja ruuantähteitä. Ja se ruoka ja se 1kg kaaliannos. Ei kiitos!
- .-.
.-.
- aune33
Syltty on ettan.
- Pindaa
Älkää menkö nälkäisenä sillä saatte odottaa ruokaa pitkään. Siinä vieressä on parempi palvelu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383799Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362944Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81845Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44754
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22698- 56697