suutuin vuosi sitten

enkä ole leppynyt oikeastaan vielä yhtään
9207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Lepytän sinut vaimealla tuhnullani, jossa on ripaus inkivääriä- ja ruusua.

Äänestä
  • Tuskin lepytät, voi olla että ei tuule tännepäin.

    Äänestä

  • Kyllä se niin on, ettei pierulla yleensä kukaan lepy, päinvastoin.Rauhallisempikin voi haisulille suuttua.Joten, ajattele vielä aromamies, ennen suitsutusta.

    Äänestä

se on ramaattista

Äänestä

ja joskus jopa raumaattista.

Äänestä

Raakistakin voi olla.

Äänestä

Meitä ihmisiä on moneen junaan ja osa jää vielä asemallekkin.

Äänestä

Tietysti jää, saattajat ja heiluttajat.Hypikkö ite muka joka junaan?

Äänestä

pitkä on rosessi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin täälläpäin kirjoitti:

enkä ole leppynyt oikeastaan vielä yhtään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu