mitä mieltä

minulta tulee aika paljon kiimaliimaa peniksestä kun kiihoitun ja se haisee spermalle ja kuselle ja muna on ihan limainen,tykkääkö tytöt siitä?
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hyhy hyh..eikö sille voisi jotain tehdä?

Äänestä
  • ihan oikeesti en voi sille mitään,eikös se ole luonnollinen liukaste?miten se voi olla vastenmielistä naisten mielestä?

    Äänestä

tytöt tykkää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytöt? kirjoitti:

minulta tulee aika paljon kiimaliimaa peniksestä kun kiihoitun ja se haisee spermalle ja kuselle ja muna on ihan limainen,tykkääkö tytöt siitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu