tulipalo

Millä kadulla palaa Nojanmaassa?
10336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Teillä,lue uutisia idiootti.

Äänestä
  • idiootti, osaatko edes lukea amiksen jälkeen?

    Äänestä

Pihlajaniemellä kärähti auto samaan aikaan parkkipaikalla.

Äänestä

tais olla tuhopoltto tuo pihitsun tapaus..

Äänestä
  • Mannet sai mitä tilaa!

    Äänestä

Nyt olisi hienoa että Savonlinnalaisen laittaisi kortensa kekoon ja auttaa tulipalossa omaisuutensa menettäneiden auttamiseksi! :)
Itse ainakin käyn varaston läpi ja sieltä lähtee paljon hyviä kenkiä että vaatteita. On astioita ja huonekaluja.

Äänestä

.-.

Äänestä

mustalainen poltti oman autonsa, ilmeisesti vakuutuspetos mielessä mut eipä tainnu onnistuu :D

Äänestä
  • ei tainnut siihen äly riittää edes.. no, eipä niiltä voi paljoo odottaakaan..

    Äänestä

.-.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pipaa1 kirjoitti:

Millä kadulla palaa Nojanmaassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu