muistin lisäys

kuinka palon on hyötyä kun lisään muistia kannettavaani muistia nyt 256 josta näyttis käyttää 64 aikeissa lisätä toinen 256 kampa kannattaako? nimittäin on melko tyyristä muisti
21301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Riippuu tietysti hiukan mikä käyttöjärjestelmä koneessasi on, mutta en kyllä alle 512 Megan muistia ostaisi mihinkään koneesen nykypäivänä.

Äänestä

No mä ostin 512 kamman lisää. Maksoi joku 80 E, eli ei hirveen kallista...

Mikä kannettava on kysessä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mälli kirjoitti:

kuinka palon on hyötyä kun lisään muistia kannettavaani muistia nyt 256 josta näyttis käyttää 64 aikeissa lisätä toinen 256 kampa kannattaako? nimittäin on melko tyyristä muisti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu