Onko oulaisten halvin ostopaikka ?
Hakalan automyynti
10
6602
Vastaukset
- kyllä vain
Sen verran voin sanoa että Hakalan automyynti on paras ja huonoinen, halvin ja kallein, laadukkain ja laaduttomin autoliike Oulaisissa.
- volvoolavi69
joo,enpä sieltä ostais...
- pettynyt.
volvoolavi69 kirjoitti:
joo,enpä sieltä ostais...
En luota pätkääkään...
- Myyjät
Kieroja kuin korkkiruuvit.
- Timo mm
itse asun naapuripitäjässä, asioinut olen yli 10 vuotta eikä huonoa sanottavaa pojista ole. oman tytön perhekin päätyi ostamaan hakalasta.
- roover
Hyvin on lantikka pelannut ostin Hakalasta 2015 halvalla sitä en saanut
- Vanhan auton ostin
Erittäin Hyvää palvelua sain kyseisestä liikkeestä,Ostin Tyttärelle halvan auton ja myyjä epäili että voi olla pyöränlaakerin vaihto edessä,no näin olikin mutta kun soitin pojille kertoivat mihin viedä se vaihtoon ja kaikki kulut maksoivat Esimerkillistä toimintaa.
- Anonyymi
Upeata palvelua ollut yhden autonkin ostanut. Mutta taitaa tämä Corona aika aika nyt nostattaa lämpöjä.
- Anonyymi
Ekan auton ostin -99. Parit kaupat siinä välissä. Sovitut asiat pitää, vastaa puhelimeen ja auttaa jos ongelmia, käytetyt autot on käytettyjä ostit mistä vaan. Ei pahaa sanottavaa.
- Anonyymi
Kaksi autoa ostanut Hakalalta. Ei mitään moitittavaa.
On se kumma kun oman paikkakunnan liikkeitä pitää aina haukkua.
Voisivat nämä Urpot perustaa vaikka minkä liikkee Oulaisiin ja katsoa kuin auvoista se täällä on toimia.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",114056Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1423587Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/922243Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1421893- 1321866
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee371799Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1141482- 1381415
"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551216Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1641155