Minäkin

vielä pahemmin välillä täällä. Tämän rakkauden takia ja muutenkin käynyt todella epätoivon laaksossa.
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täällä on vain ilkeitä ihmisiä jotka nauttii toisen kiusaamisesta ja tunteilla leikkimisestä

Äänestä

Yritä pysyä mahdollisimman paljon pois täältä, mieluiten kokonaan. Itsekin olen pyrkinyt siihen ja kerta kerralta pidempiä aikoja - ja silloin huomaa kuinka paljon parempi olo on. Nyt on vain vähän heikko hetki..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


masennun kirjoitti:

vielä pahemmin välillä täällä. Tämän rakkauden takia ja muutenkin käynyt todella epätoivon laaksossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu