Älkää turhaan haaveilko miehistä ja naisista.Jos jämähdätte vuosiksi sen yhden kanssa.
Niin naisista tulee, jäkättäviä ja rutisevia ylipainoisia punkeroita, joita ei kiinnosta seksikään ja miehistä tulee saamattomia sohvaperunoita, jotka menee nukkumaan arkena ja viikonloppuisinkin kymppiuutisten jälkeen ja heräävät kuudelta kolisemaan.
Älkää hyvät ihmiset ottako tätä riskiä.
Niin naisista tulee, jäkättäviä ja rutisevia ylipainoisia punkeroita, joita ei kiinnosta seksikään ja miehistä tulee saamattomia sohvaperunoita, jotka menee nukkumaan arkena ja viikonloppuisinkin kymppiuutisten jälkeen ja heräävät kuudelta kolisemaan.
Älkää hyvät ihmiset ottako tätä riskiä.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Eihän ne usko ennen kuin kokeilee.
Totako sun elämä on? Mun onneksi ei.
On se sinunkin, joskus vielä.
Pitkä suhde jo ja kaikki toimii. Rakkaus, toisen huomioiminen ja seksi upeaa ja lisäksi olemme toistemme parhaat ystävät. Aito rakkaus kantaa hetkellisten vaikeuksienkin yli. Kumpikin olemme myös hyvässä fyysisessä kunnossa ja vientiä riittäisi, mutta kiinnostusta muihin ei ole.
Ei se nyt ihan noin mene. Meillä ei jäkätetä, rutistaan vaan vähän. Olemme vapaita tekemään mitä heluamme kunhan niistä puhutaan suoraan ja rehellisesti. Tai melkein vapaita. Sääntö nro 1 ole itsellesi rehellinen. Sääntö nro 2 aina voi sanoa toiselle ei nyt. Sääntö numero 3 älä tee toiselle sellaista joka häntä loukkaisi. Sääntö numero 4 jos teet kuitenkin, älä loukkaa. sääntö numero 5 jos löydät todellisen rakkauden olet vapaa ja kaikesta voi puhua ja keskustella.
Katsokaa vanhoja pariskuntia ja tulkaa sitten vasta selittämään.Ei ole herkkua se elämä.
Tommoseksihan se menee aikanaan vaikka mitä ihmiset romantisois rakkaudesta.
Samaa mieltä. Jos en olis alkanut hempeilemään, niin ehkä nähtäis vieläkin. Pelästytin mokoman.
Et sä mua ainakaan pelästyttänyt. Toivottelen hyvää yötä.
Erästä miestä kyllä ajattelen...
taas marmattako turhista. Turha sairastaa tulevaa tautia etukäteen.