Etsin tyttöystävää Oulusta

Oon korista pelaava 12v omasta mielestäni ihan normaali poika oon 150cm pitkä ja kuuntelen poppia ottaakaa yhteyttä kikissä jos kiinnostaa kuulla enepää mun kik nimi on Vildukinder
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei kukaa noin lyhyt saa pillua netin kautta

Äänestä
  • Kato kun ei sitä pillua tän ikäsenä tarvii

    Äänestä

  • Vildukinder kirjoitti:

    Kato kun ei sitä pillua tän ikäsenä tarvii

    Kato kun mitä teet tyttöystävällä tän ikäisenä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos nyt löytys se oikee kirjoitti:

Oon korista pelaava 12v omasta mielestäni ihan normaali poika oon 150cm pitkä ja kuuntelen poppia ottaakaa yhteyttä kikissä jos kiinnostaa kuulla enepää mun kik nimi on Vildukinder

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu