...mutta tavallisesti tosi nuhjuinen ja surkea on tämä Pattispalsta. Niinkuin suomiäijät Pattiksella onkin. Pattis on kuiteskin tosi rento mesta kunhan pysyy erossa suomijuopoista.
Joskus hauska...
singhalapinkultabier
3134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Patis on P*rseestä niin kuin sinäkin ja syvältä sieltä
Kyllä siitä kannattaa hieman maksaa,jos 30 vuotta nuorempi neitonen,kehuu rakastelutaitoja ja välineiden kokoa.Vaikka kyseessä on lähes olematon puolikova tumppi.Ja kyvyt riittää ilman kamagraa kerran viikossa 5 minuutin aktiin,
Mielellään sitä uskoo,vaikka siitä 1000 bahtia päivä maksaakin.
Kaikki on tyytyväisiä tyttö saa helppoa rahaa,Ja seniili vanhus hyvän mielen.
Hyvin sanottu. Se hivelee, jopa nuoremmankin uroon itsetuntoa niin paljon kun voi kuvitella olevansa suuri rakastaja ja oikeasti haluttu, kun typy pyörii koko loman mukana ja esittää mustasukkaista, että siinä voi kukkaronnyörit venyä, jopa yli tuon tuhannen bahtin. Olen kuullut, jopa kultakoruja ja kännyköitä ostettavan läksiäislahjaksi. Joku on jopa mennyt niin pitkälle, että Suomesta on lähettänyt rahaa tytölle siinä uskossa, että tyttö pysyisi uskollisena. Mutta hyvähän se on, että raha kiertää ja kukaan tuskin antaa viimeisiä ropojaan.