Talous kääntyi. Nyt ollaan plussalla. Muuta ei tarvittu kuin kepu-mafia pois päättämästä.
Elämä kepu-mafian jälkeen
Jopoleissön
2
199
Vastaukset
- Kekk0nen
Missä kepu, siellä ongelma. Ovat jopa sosialisteja pahempia parasiitteja oman edun ajamisessa.
- pikku-kepulainen
On se kova juttu kun jostain perusduunarista tulee "herra" ja herrojen tuttu pikkupaikkakunnalla.
Tai oikeesti, se on aika säälittävää. Eivät edes hoksaa olevansa hyödyllisiä idootteja, joita ei edes morjesteta jos ei ole pakko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083