HARVESTER, MISTÄ SAISI

Muistaako kukaan sairasta seikkailupeliä nimeltään HARVESTER. Olen ettinyt joka paikasta, mutta ei meinaa millään löytyä. Jos jollain on jotain vinkkejä niin antaa tulla
41129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mulla saatta löytyä kyseinen peli vielä, pitääpä kysäistä pikkuveljeltä olisko se viel tallessa...voi olla että on jo hävitetty...

Äänestä
  • tuolta ositteesta www.suprnova.org sieltä löytyy kaikee. peleja musaa elokuvia...

    Äänestä

Mulla se löytys ihan alkuperäisenä tuolta kaapin pohjalta. Loistopelihän se kyllä on :)

Äänestä

Mahtaakohan kyseinen peli toimia windows xp:llä?? Yritin asentaa peliä mutta eipä lähde rullaamaan. tulee virheilmoitus ja joudun sulkemaan ikkunan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


------------------- kirjoitti:

Muistaako kukaan sairasta seikkailupeliä nimeltään HARVESTER. Olen ettinyt joka paikasta, mutta ei meinaa millään löytyä. Jos jollain on jotain vinkkejä niin antaa tulla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu