Esko Koivumies teki uuden löydön

Esko Koivumies on löytänyt aivan ihanan laulajan. Onneks ei tee enää yhteistyötä kohu-manageri Tuija Järvisen kanssa joka ei saa kun itsensä julkisuuteen oikeitten lahjakkuuksien varjolla !! :D
http://www.livekaksnelja.com/news/biisikonkari-esko-koivumiehen-uusin-loyto/
31055
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tällä Närhellä ja Koivumiehellä todellisuudentaju hukassa. Pari youtube videota ja tamperelaisen paikallisradion yhden biisin soitto ja nämä jo facebookissa intoilee kansainvälisestä urasta ja levytyksistä:DDDD Levynä nuo rallatukset ei tule myymään, se on sata varma,samanlaista iskelmää jo pilvinpimein ja ei Närhen ääni ole yhtään erikoisempi kuin tuhansien muittenkaan josta kannattaisi maksaa mutta youtubesta voi niitä kuunnella kuten muitakin ralleja ja ilmaseksi :)

Äänestä
  • Jos.. JOS musiikkimaailmaa olis kiinnostanut Marianna Närhistä niin sillä olis jo musiikkiura, olihan ollut tangokisoissa josta alan ihmiset olis napanneet jos kiinnostusta olis ollut vaikka ei siellä pärjännytkään voittoon. :) Koivumies tyytyy youtube videoihin kun tietää just tuon ettei kannata levyttää, sekin kun rahoja ei myynnillä takasin saa, näin veikkaan :) En itse diggaa tuollaista musaa mutta kuuntelin uteliaisuuttani, tulos kuuntelusta on että ihan p...aa. :)

    Äänestä

Koivumies on uransa menettänyt jo ajat sitten, hyvä muusikko taisi mennä viinan mukana mutta siitä huolimatta, helposti näköjään näitä tyrkkyjulkkiksia saa kelkkaansa vieläkin,toisaalta aika surullista...... Koivumies aikoinaan oli huppu tekemään sanoituksia ja sävellyksiä ja hyville laulajille.Ei tämä Närhi tule pärjäämään musiikkimaailmassa, kuunteli nuo youtube biisit miten päin hyvänsä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihanaaaaa kirjoitti:

Esko Koivumies on löytänyt aivan ihanan laulajan. Onneks ei tee enää yhteistyötä kohu-manageri Tuija Järvisen kanssa joka ei saa kun itsensä julkisuuteen oikeitten lahjakkuuksien varjolla !! :D
http://www.livekaksnelja.com/news/biisikonkari-esko-koivumiehen-uusin-loyto/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu