Jos jaksat kuukauden

olla vitt....matta niin muutan käsitykseni sinusta.
Mutta sama jatkuu jos niin haluat!
5249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hoovee

Äänestä

Kenelles se tämäkin oli? Joku tunnistaja taas liikenteessä...

Äänestä
  • ...mitä lie yritti tunnistaa...

    Äänestä

Onnistuu, koska en aio sanoa mitään. "Keskustelut" on keskusteltu.

Äänestä

se vaihtoehto jos sulle ei vihtuilla kuukauden aikana?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eipä muuta kirjoitti:

olla vitt....matta niin muutan käsitykseni sinusta.
Mutta sama jatkuu jos niin haluat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu