eihän se

ollut mikään ihme,kun olet sellainen,et paat kaiken sekaisin minne menetkin.....et oo vahanukke vaan räiskyvä tulivuori tai trombi...nyt vaan pyörität jossain jotain toista
2162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pitää myöntää. :) En ole mikään seinäruusu muniinpuhaltelija saati polttele kynttilääni pelkästään päistä vaan valelen bensalla ja annan roihuta. Se vaan etten todellakaan pyörittele ketään.

Nyt on vaan niin että se eräs n on sotkenut mut..

Äänestä
  • no sitten yhteyttä siihen naiseen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


että rakastuin kirjoitti:

ollut mikään ihme,kun olet sellainen,et paat kaiken sekaisin minne menetkin.....et oo vahanukke vaan räiskyvä tulivuori tai trombi...nyt vaan pyörität jossain jotain toista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu