Mun ongelmani on seuraavan lainen:" Mua on kiusattu ala-asteelta seiskalle ja nyt kasilta se loppui kuin seinään mutta nyt sitten on sellasinen asia että tulee aina kamalan apee olo kun katselen koulun "PISSIKSIÄ" ne kulkee ryhmissä ja niillä on sairaan haukaa ja ne tekee aina kaiken näköstä yhessä mä tahtoisin kuulua joukkoon mutta en uskalla ystävystyä niiden kans kun pelkään että musta heti laetan taas juoruamaan ja muuta :( MITÄ MUN PITÄS TEHÄ?!?!?
MITÄ MÖ TEEN :(
Blood_Drop
4522
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Onko kyse siitä, että heillä näyttää olevan hauskaa? Mielestäni se ystävä(t) saattaa löytyä ihan muualta kuin mitä luulis. =)
Ei pissisten kanssa kannata ruveta kaveriksi. Kaipa sinä nyt haluat kunnon ystäviä ja tasokkaampaa seuraa kuin sellaiset tyhmät teinit.
Miksi haluat ystävystyä joidenkin kanssa vain sen takia, että heillä näyttää olevan hauskaa?
miksi haluaisit tutustua pissiksiin...?
miksi sinusta alettaisiin juoruamaan...?
en ymmärrä miksi sinun pitäisi juuri pissiksiin tutustua, osahan niistä on itseään täysiä olevia ihmisiä...mutta ei nyt yleistätä liikaa kyllähän jotkut heistä VOIVAT olla kivoja..
ja mitä susta alettaisiin juoruamaan? ei mitään...ei kertakaikkiaan mitään...niinkuin ei kenestäkään muustakaan...