Flirttailin eilen pitkästä aikaa

Sillai keskittyneesti. Jotenkin nuo ponnaripäiset miehet vetoaa nykyään. Mistähän johtuu. No, jos toiste osutaan samalle kahviautomaatille, se on mun vuoro tarjota.
197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mä flirttailin tänään kassaneidille, joka selkeästi ilahtui saamastaan huomiosta. Ja parille ohikulkevalle miehelle soin oikein pitkän ja intensiivisen katseen hymyn kera...toinen niistä katsoi ja hymyili jopa takaisin ;D

Minusta on mukava flirttailla ihmisille, jotka ei kiinnosta. Ne taas, jotka kiinnostaa jää lähes täysin mun flirttien ulkopuolelle. Olen niin ujo ihastuessani. Tsihih.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Positiivisiajuttuja. kirjoitti:

Sillai keskittyneesti. Jotenkin nuo ponnaripäiset miehet vetoaa nykyään. Mistähän johtuu. No, jos toiste osutaan samalle kahviautomaatille, se on mun vuoro tarjota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu