15V poikaystävälle yöksi

Joo vai ei?

Meidän 15v tyttö kysyi jos vois mennä jokupäivä poikaystävänsä luo yöksi. (Pojan vanhemmat on kyllä paikalla mutta sili mietityttää mitä sielä ovien toisella puolella tapahtuu...Sanoin ensiks, että ei käy ja juteltiin siitä mut hän vaan raivostu ja alkoi huutamaan ja luvattiin vielä siitä asiasta puhua mutta oon kahen vaiheilla ja en osaa sanoa antaako mennä vai kieltääkö?

3

171

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No totta kai

      Et voi enää mitään. Joten älä turhaan pilaa välejäsi omiin lapsiisi.

    • tseezy

      Jos lapsen kanssa ei voi jutella edes tuosta, tulisiko hän kertomaan jos joku olisi sitten mennyt huonosti poikakaverin kanssa, tms.

    • -ada-

      Seksiä pystyy kyllä harrastamaan muuallakin kuin yöllä sängyssä! Sanoisin suoraan mikä mietityttää ja keskustelis tytön kans aiheesta aikuismaisesti!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      126
      1780
    2. 109
      1279
    3. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1110
    4. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1019
    5. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      55
      950
    6. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      130
      930
    7. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      242
      912
    8. Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.

      Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?
      Maailman menoa
      76
      786
    9. Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.

      Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu
      Ikävä
      58
      779
    10. Pridekulkue kiellettävä?

      Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla
      Luterilaisuus
      178
      749
    Aihe