Meidän 15v tyttö kysyi jos vois mennä jokupäivä poikaystävänsä luo yöksi. (Pojan vanhemmat on kyllä paikalla mutta sili mietityttää mitä sielä ovien toisella puolella tapahtuu...Sanoin ensiks, että ei käy ja juteltiin siitä mut hän vaan raivostu ja alkoi huutamaan ja luvattiin vielä siitä asiasta puhua mutta oon kahen vaiheilla ja en osaa sanoa antaako mennä vai kieltääkö?
15V poikaystävälle yöksi
Joo vai ei?
3
138
Vastaukset
- No totta kai
Et voi enää mitään. Joten älä turhaan pilaa välejäsi omiin lapsiisi.
- tseezy
Jos lapsen kanssa ei voi jutella edes tuosta, tulisiko hän kertomaan jos joku olisi sitten mennyt huonosti poikakaverin kanssa, tms.
- -ada-
Seksiä pystyy kyllä harrastamaan muuallakin kuin yöllä sängyssä! Sanoisin suoraan mikä mietityttää ja keskustelis tytön kans aiheesta aikuismaisesti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol4931869Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis3801576Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641368Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H181357- 113962
- 51929
JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran19916Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti15771Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?66763Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka10751