15V poikaystävälle yöksi

Joo vai ei?

Meidän 15v tyttö kysyi jos vois mennä jokupäivä poikaystävänsä luo yöksi. (Pojan vanhemmat on kyllä paikalla mutta sili mietityttää mitä sielä ovien toisella puolella tapahtuu...Sanoin ensiks, että ei käy ja juteltiin siitä mut hän vaan raivostu ja alkoi huutamaan ja luvattiin vielä siitä asiasta puhua mutta oon kahen vaiheilla ja en osaa sanoa antaako mennä vai kieltääkö?

3

176

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No totta kai

      Et voi enää mitään. Joten älä turhaan pilaa välejäsi omiin lapsiisi.

    • tseezy

      Jos lapsen kanssa ei voi jutella edes tuosta, tulisiko hän kertomaan jos joku olisi sitten mennyt huonosti poikakaverin kanssa, tms.

    • -ada-

      Seksiä pystyy kyllä harrastamaan muuallakin kuin yöllä sängyssä! Sanoisin suoraan mikä mietityttää ja keskustelis tytön kans aiheesta aikuismaisesti!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      2576
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      15
      985
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      54
      822
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      46
      761
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      50
      744
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      664
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      616
    8. 50
      605
    9. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      68
      596
    10. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      594
    Aihe