Oispa päät nyt samalla tyynyllä..;))
L***a
J***
17853
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
No leikkaa sen pää irti...
Sillä on myös täydellinen vartalo..;))
mulla taitaa ollakin. ;-)
Vielä kun se miss unelmavartalo rohkenisi katsoa kauniilla silmillään totuutta (rakkautta) silmiin,niin se tuntisi konkreettisesti jonkun rehellisen ja uskollisen välittämisen ilman vasta velvoitteita sisimmässään ja ihollaan..;))
http://youtu.be/bv1oHOeMri4
http://www.youtube.com/watch?v=oZWRDEhiwKI
Liisalleko??
Njet.Sen etunimen toinen ja toiseks viimeinen kirjain on sama kun mullakin vastaavat.Sukunimen toiseksi viimeinen kirjain sama homma...Saman tyynyn lisäksi yksi peittokin riittäisi..se pitäisi molemmat lämpimänä.;))
Laura ja Jari ne yhteen soppii,huomenna pannaan pussaus koppiin....
Kahden ujon tunkeminen pussauskoppiin voisi olla liian radikaali veto.Sen sijaan jo muutaman minuutin neutraali juttelu ilman tunteiden tunnustuksia poistaisi turhat jännittämiset puolin ja toisin ja voisi johtaa askel kerrallaan asioiden etenemiseen,mikäli kauniimpikin osapuoli sitä haluaa.Enkä sitä pussauskoppiakaan sillä tyrmää,etteikö niitä huulia mielellään...;))
Ma olen lakannut toivomasta ja uskomasta kauan aikaa sitten.
Kyl mä uskon et toi voi hyvinkin tapahtuu.
Tää L***a tykkääkin ihan jostain toisesta ku J***:sta. Mutta en olekaan SE L***a :) hymhym
No helkuttiako tähän ketjuun sit huutelet. Etsi osuvampi.
ehkä se ei tiennyt, että tämä oli yksityinen keskustelu johon ei sivulliset saa kommentoida.. ;-P
lauralle juhalta, etä stiiätte. Vituttaa nä' jurpot, kun eivät voi laittaa reilusti ja rehellisesti niitä nimiä, joita kuitenkin jossain välissä täällä vilauttelevat ihan avoimesti. kuten esim petri satulle viestittelee välillä koko etunimillä, ja välillä tähtien kanssa.
Ei ainakaan tämän viestin mukaan mennyt:
J***12.4.2014 21:52
Njet.Sen etunimen toinen ja toiseks viimeinen kirjain on sama kun mullakin vastaavat.Sukunimen toiseksi viimeinen kirjain sama homma...Saman tyynyn lisäksi yksi peittokin riittäisi..se pitäisi molemmat lämpimänä.;))
Mulla oli mukavaa yhden Juhan kanssa jokunen vuosi sitten ;) kertaluontoisesti, mutta näköjään ihan hyvää sellaista, kun vieläkin muistan :D