Olen feeder/feedee ja nautin katsoa kun nainen saa muotoja ja lihoo. Se on femiinisyyttä parhaimmillaan :)
Pidän lihavista kauniista naisista
15
741
Vastaukset
- gorgeous
Fantasy Feeder on hyvä sivusto etsiä seuraa lihavista naisista. Bettie Pumpkin on upea ilmestys!
- pena-pee
No, olet sitte ainakin oikeella foorumilla.
Olen aina pitänyt pyöreistä, pulleista ja xl tytöistä. Minusta on todella ihanaa kun naisella on pyöreä pehmeä pallomaha, joka alkaa roikkumaan kun painoa kertyy lisää. Ylipainoiset naiset ovat ihanan seksikkäitä ja todella pehmoisia, joiden kanssa on ihana nauttia pehmeydestä.
Harmi kun en ole löytänyt itselleni tyttöystävää, jota ei haittaisi pyöristyminen ja nauttisi omasta pyöristymisestä. Tuollainen nainen olisi ihana.- ahhh
Jep. Se on upeaa katsoa kun nainen saa muotoja ja kaikki paikat turpoaa ;) kannattaa tutustua fantasy feeder ja feederism sivustoihin.
- Heheeeee
Hahaa. En voinu lukea sun viestiä nauramatta. Oli pakko kertoa :D
- Sori ny vaan mut..
Toi on yllä oikeesti aika koominen ilmestys, jos sitä alkaa miettiä.
- pullea on paras
ihanaa kun todella paksuperseinen tyttö laittaa aivan liian pienet legginsit jalkaan, ja sitten kun ne repeää tytön tehdessä pienenkin liikkeen. :))
- Kokeillut FF
Fantasy Feeder sivustolla suhtautuvat nihkeästi jos olet Suomesta ja on hanka päästä "sisäpiiriin" Itselleni tuli todella ulkopuolinen tunne kyseisellä sivustolla, en saanut ystäviä sieltä ja minut äänestettiin Fake profiiliksi. Fake profiili johtui siitä että olin Suomesta ja että minulla ei ollut kasvokuvaa kyseisellä sivustolla.
Poistin profiilin kyseiseltä sivustolta, sivusto ei ollut minua varten mutta kokeilkaa ihmeessä.- bettie pumpkin
Kaikki muut suomalaiset ainakin näyttää viihtyvän, mutta riittäähän noita muitakin feedee/feedee sivustoja, jos ei FF nappaa :)
- bettie pumpkin
bettie pumpkin kirjoitti:
Kaikki muut suomalaiset ainakin näyttää viihtyvän, mutta riittäähän noita muitakin feedee/feedee sivustoja, jos ei FF nappaa :)
feedee/feeder
- 20+5
bettie pumpkin kirjoitti:
feedee/feeder
Mitäs sivuja suosittelet?
- Myyrä penkissä
20+5 kirjoitti:
Mitäs sivuja suosittelet?
Painonvartijoita
- Puller0inen
Itsekin pidän lihavia naisia seksikkäinä :) Esim. linkittämäni kuvan naisista oikeanpuoleisimman ottaisin sänkyyni koska tahansa ;)
http://dailyvenusdiva.com/wp-content/uploads/2012/10/398320_10151454345996632_877066126_n-575x428.jpg- joku ihme ukko
Samat sanat.Sähän voit ottaa laihan tyttö ystävän ja lihottaa sen näilä
- joku ihme ukko
joku ihme ukko kirjoitti:
Samat sanat.Sähän voit ottaa laihan tyttö ystävän ja lihottaa sen näilä
Siis kaikil mahollisilla herkuil
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 253790
Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva5422772Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial532300Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras2122261Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131829Mies profiloin sinut
Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.2191550Kiantama kartelli
Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip531522- 971409
Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom621261Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951214