Tämähän on tyylikkään näköinen auto, taidan laittaa tilaukseen (en asu suomessa). 3 ltr dieselillä toimintamatka on riittävän pitkä, pdk, neliveto. Autohan on suorastaa halpa!
Macan ostoon?
5+18
4
747
Vastaukset
- 11+11
Mikä on tämän postauksen lisäarvo katsojalle, jää epäselväksi.
- Kgjekfjf
Tuota tuota lisäarvo oli siinä että mielestäni macan on hyvännäköinen kärry ja hinta on mielestäni halpa koska autoveroa en joudu maksamaan.
Plussaa on tietysti se ettei ihan joka korttelissa tule vastaan. - noloipoikii
aloittaja ei asu Suomessa, no sen huomaa kyllä heti, että asut avaruudessa tai vastaavassa mielikuvitusmaailmassa.
- caremy jerkson
Joko aloittaja tilasi Macanin ?
Otitko harmaan ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026618
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t313970törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/303405Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3831817- 331418
- 271360
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi471113Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv111006Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11940- 42899