Onko täällä?

Onko täällä palstalla yhtään sellaista ihmistä, joka todella tietää paljon päihteistä? Siis en tarkoita mitään perustietoa, vaan ihmistä joka pystyy ulkomuistista kertomaan esimerkiksi rc kemikaalien vaikutuksia neurokemiallisella tasolla kylmiltään?
2331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uskoisin tietäväni suhteellisen paljon tästä aiheesta.

Äänestä

Tiedän kaiken tästä aiheesta. Mitä haluaisit kysyä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


profeetta kirjoitti:

Onko täällä palstalla yhtään sellaista ihmistä, joka todella tietää paljon päihteistä? Siis en tarkoita mitään perustietoa, vaan ihmistä joka pystyy ulkomuistista kertomaan esimerkiksi rc kemikaalien vaikutuksia neurokemiallisella tasolla kylmiltään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu