Elämässä on

Milloin vastaan tulee mies jonka haluaa elämäänsä tietäen sen olevan just se oikea minulle :)
2100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itsekin oottelen sitä oikeaa ja olen yli kuuskymppinen.Eivät ne kotoa kuitenkaan tule hakemaan,mutta uskon vielä tapaavani hänet.

Äänestä

Mä taas en usko ketään tulevan mun kohdalle. Eipä tuota ennenkään ketään ole kohdalle tullut, niin veikkaanpa ettei jatkossakaan sellaista tapahdu. Aina ei elämä mene niin kuin olis halunnut, mun kohdalle rakkautta ei oltu tarkoitettu tulevaksi ja sille ei voi mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aikoja aurinkoisia kirjoitti:

Milloin vastaan tulee mies jonka haluaa elämäänsä tietäen sen olevan just se oikea minulle :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu