Pyöräily

tekee hyvää pepulle. Tuu vaikka kokeilemaan, kun nähdään seuraavan kerran jos et muuten usko ;)
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Harrastan inkivääri oluen latkimista koiraseurassa

Äänestä
  • Aha. Onnea harrastuksellesi :)

    Äänestä

Joo ja lukkopolkimilla saa vielä paremmin hanurikin treeniä.

Äänestä

Milloinkas sä kutsut oikean elämän puolella?
Olen hankkinut fillarinkin kun viimeeksi ei ollut. :)
Valmistajan löydät nimimerkistä. ;)

Odottelen kutsuasi nainen :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sexpack (n) kirjoitti:

tekee hyvää pepulle. Tuu vaikka kokeilemaan, kun nähdään seuraavan kerran jos et muuten usko ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu