Nii mite voisin kutsuu henkii mun luo? (siis niitä pahoja) Ja tiiän et siin on aika paljon riskejä jos pahoja henkiä kutsuu, mut voiko joku silti auttaa?
Mite voin kutsua henkiä luokseni?
8
221
Vastaukset
- 1+7
Miksi haluat kutsua pahoja henkiä?
- wicca aloittelija
Mihin tarvitset pahoja henkiä?
- vekeboom
vuokraa vanhoi kauhuleffoi ne on hyvii :P
- realistisin
Et mitenkään.
- Nantsu
Syytä en kerro siihen miks haluun kutsuu pahoja, mutta asia on tärkee. Ja kyllä on joku keino, mutta ite en sitä tiiä. Tuttavani kutsu pahoja henkiä kerran, mutta ei suostu kertoo miten.
- salaneuvo(s)
Polvistu keskiyöllä huoneen lattialle, peitä itsesi mustalla lakanalla tms. ja kädet ristissä rukoile Saatanaa, joka on Jumalasi ja Herrasi ja Enkelisi, tulemaan elämääsi ja johdattamaan sinua kaitselmuksellasi. Seuraavana yönä Hän ilmestyy sinulle unessa. Mutta tämä toimii vain jos toteutat tämän koko sydämestäsi ilman pienintäkään epäilystä.
Uskallatko? - Kasseja pakottaa
Ja minä haluaisin kutsua succubuksen pomppimaan kyrpäni päällä, koska on kova seksikiima ja pallit täynnä enkä saa naisilta pimppaa. Miten se tehdään?
- kysyjä
Mitä aiot tehdä pahoilla hengillä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.1624022Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,923362SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.992730Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.2852587Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a392316Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista
ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv1522063Sanna on pakottaja, domina
Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k61674- 421059
- 951038
- 53909