Asensin tänään yhdeksän aikoihin päivitykset, ja katsoin vielä muutamaan otteeseen asennusten jälkeen, olisiko päivityksiä vielä asennettavana. Ei ollut. Kuitenkin kun äsken taas huvikseni katsoin päivitykset, yksi tärkeä päivitys oli saatavissa! Kone lataa sitä nyt.
Kysyisin, miten tuo, etten nyt n. pariin tuntiin enää katsonut päivitysten saatavuutta, ja saatavilla oli yksi päivitys, jota en heti huomannut, vaikuttaa tietoturvaan. Onko koneeseeni voinut tarttua tässä ajassa joku pöpö..?
Apua!
Nopeaa vastausta!
3
105
Vastaukset
Tuskin on tapahtunut mitään haitallista. Voi olla että se ei asentunut ensimmäisellä kerralla vaan vasta muutaman yrityksen jälkeen.
- Vielä yksi kysymys
Selvä, kiitos vastauksesta. Koska yhdessä päivityksessä kesti eilen toista tuntia, se oli valmis yhdeltä yöllä.. Sen jälkeen tarkistin, josko vielä olisi jotain päivityksiä saatavilla. Niitä oli kaksi, mutten jaksanut enää niitä alkaa odotella. Asensin ne aamulla. Ei kai tämä haittaa? Tarkoitan siis, olisiko ne kuitenkin pitänyt asentaa heti, kun huomasin ne..
Ei ole haittaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 457432
- 324098
- 573635
- 503140
- 172826
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons522376- 532327
- 432268
- 372258
- 162246