INKKARIKANOOTTII JÄRVIMÖKILLE?

Mitä mieltä Lokarin inkkarista ,kannattaako ostaa?
Ei aiempaa melontakokemusta, kiitos vastauksestasi.
1286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla on lasikuitukanootti ja olen myös testannut tuollaista muovikanoottia. En kovin helpolla vaihtaisi lasikuitukanoottiani tuohon. Olen melko aktiivinen melojakin joten vaatimuksia tietysti on, ehkä johonkin ihan satunnaiseen melailuun tuota voisi harkita. Tuo lähtee tuulen mukaan liian helposti eikä siksi ole niin hyvä järvelle kuin ehkä joelle. Tietysti auttaa jos melot kaverin kanssa etkä yksin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jorma.molo kirjoitti:

Mitä mieltä Lokarin inkkarista ,kannattaako ostaa?
Ei aiempaa melontakokemusta, kiitos vastauksestasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu