Eroottinen uni äidistä

Hyrräävät himot

Muutama kuukausi sitten näin erittäin realistisen unen äidistäni, kun harrasti seksiä hänen kanssaan. Sen jälkeen asia on ollut joka päivä mielessäni. Hyväilen hänen alusasujaan ja tyydytän itseni niihin. Välillä yritän poistaa ajatukset, mutta se ei onnistu. Mitä ihmettä tekisin? Äiti on kohtalaisen seksikäs, normaalipainoinen nainen.Olen asunut kahden hänen kanssaan siitä saakka kun vanhempani erosivat ollessani vain 5-vuotias. Nyt olen 32 v.

7

6792

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • alkonautti

      Lakkaa haaveilemasta, käy kimppuun:D

    • h6ss4

      Et oo syypää. Vaikuttais siltä, et oot vähän niinkun tietämättäs roolittunut isäs paikalle perheessä. Suosittelen ettii jonku luottohenkilön, seurakunnasta, kunnallisesta/työterveydestä tms. Uskon että oot melko hämilläsi.

      • cchggh

        Syypää? Roolittunut isän paikalle? Suksi jo.....

        Ainoa joka tässä on hämillään olet sinä!


    • oidipus

      Äärimmäisen paha oidipuskompleksi.Suosittelen välittömästi lähtöä vierailulle kallonkutistajalle.

    • Nuuhkiva poikasi

      Minäkin asuin äidin kanssa kahdestaan eron jälkeen ja äitini panetti minua aivan suunnattomasti. Hyvät rinnat, tummat nännit ja ihanan nätti tumma karvakolmio. Vetelin käteen hänen alusvaatteisiin lukemattomat kerrat ja pyykkäilin niitä sitten salaa. Muistan miten Anitan nännit kuulsivat pystyinä rintsikoitten läpi, vieläkin alkaa seistä kun muistelen sitä näkyä! Entäpä kun hän tuli päissään etelästä ja purki matkalaukkuaan alasti ja pyllisti minuun päin? Oli pakko rynnätä heti vessaan runkkaamaan ja ajatella niitä pulleita karvaisia häpyhuulia. Olisinpa vain päässyt edes kerran naimaan seksikästä äitiäni!

    • Nainen 62

      Nuori poika halus kirkasta viinaa kun ei itse saanut. Kotona tarjosin ja tuli humalaan, halus pullon mukaan ja ehdotti että voi maksaa luonnossa. Kysyin millä lailla, riisu alasti ja paksu muna oli pystyssä. Kyllä kiihottu ja annoin pojan varmaan tunnin naida. Ajattelin että halus kokeilla vanhempaa naista tai sillä oli äitiä ikävä. Oma poikani on paljon vanhempi, pari kertaa olen antanut pojalleni kun kännissä nuorena halus kokeilla. Poika tuli kuitenkin usein käymään ja joskus viikonlopunkin, on kai kyltymätön kun jatkuvasti seisoo päivällä ja yöllä. Kyllä mulle sopii katsella alastonta poikaa juhlakunnossa. On tullut seksi haluja kun saa tehdä. Tykkään kun annan päältä pillua nuoltavaksi, joskus en osaa pidättää niin lorahtaa pissat suuhun. Ei haittaa kun haluu olla alistettana.

    • maminpoika

      äiti antaa ja on paras. mistään en ole saanut niin hyvää kuin äidin
      sylissä. saa laskea sisälle ja äiti tykkää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      21
      10855
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      40
      8107
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      123
      5211
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      122
      3569
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3548
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      34
      3498
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      33
      3137
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      54
      2483
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      35
      1981
    10. Miltä mahtaa tuntua

      Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
      Tunteet
      28
      1766
    Aihe