tuomola blaadaa

karita tuomola polttaa....outoa?? nainen joka aina kertoo kuinka tärkeitä on terveet elämäntavat, näin karitan polttamassa tupakkaa, ollessani syömässä Namaskarissa
31654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ajoihan se doping-komitean johtajakin kännissä. Ja kansanedustajat ovat tehneet rikoksia. Ja tulleet vielä uudelleen valituksi! Semmoista shittiä se on...

Äänestä

pikkaisen ristiriitaista tuo karitan terveysintoilu kieltämättä. Herää Karita!

Äänestä

pikkaisen ristiriitaista tuo karitan terveysintoilu kieltämättä. Herää Karita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs vain kirjoitti:

karita tuomola polttaa....outoa?? nainen joka aina kertoo kuinka tärkeitä on terveet elämäntavat, näin karitan polttamassa tupakkaa, ollessani syömässä Namaskarissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu