kysymys

kuka haluaa tietää miten idiootin saa pidettyä jännityksessä?
33338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Varmaa kysyy noin vitun tyhmä kysymys.

Äänestä

sanomalla idiootukselle että en kerro kun se kysyy.

Äänestä
  • Mä oon kuullu ton näin:
    -Riedätkö miten idiootin saa pysymään jännityksessä???
    -No???
    -Mä kerron sen huomenna xD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nettiwelho kirjoitti:

kuka haluaa tietää miten idiootin saa pidettyä jännityksessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu