UUSI JÄÄHALLI ja

MAAKUNNALLINEN VÄESTÖNSUOJA LAITAKALLION SISÄÄN.
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kirkkosillanalle on suunniteltu vähänlaajempaa väeöstösuojaa. Aps alikulku ois toinen hyvä.

Äänestä
  • ne riittää meitille

    Äänestä

  • Joo pommi suojaa ryssien varalta lol

    Äänestä

Meillä tuo viisikko,SE riittää ja jos jätettäs vielä tuo tättäri ni ei tarttis mittää pelätä,on se niin hyvä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jj.vaha-tuisku kirjoitti:

MAAKUNNALLINEN VÄESTÖNSUOJA LAITAKALLION SISÄÄN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu