Syökää särkee,

järkee ;)...
783
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

HAISTA VITTU!!!!

Äänestä
  • Makeen panon jälkeen lähdös merelle pilkille,syödään huomenna ahventa,se jos mikä.auttaa mieskuntoonä

    Äänestä

  • Seisokki seis kirjoitti:

    Makeen panon jälkeen lähdös merelle pilkille,syödään huomenna ahventa,se jos mikä.auttaa mieskuntoonä

    viina auttaa kuntoon! En tiiä laadusta, mut
    kestoa löytyy! Vaikka iteksee sitä ronkkis ja odottelis et tärppäis... Edes kerran tarttuis se lakana siiman varteen...:)

    Äänestä

syön vain ahventa

Äänestä

ei kykene

Äänestä

se kasvattaa lapamadon.

Äänestä

syön mieluumin rakkautta ruotoineen :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se kasvattaa kirjoitti:

järkee ;)...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu