Sinulle Nestorante

Takapihan idiootti

Häijyä laittaa tunniste otsikkoon, tiedän!
Mutta ainoa tapa saada viestini perille.
Miten alas nainen voi vajotakkaan, tämä on minulta pohja noteeraus, mutta koska olen viikkoja jo rämpinyt nolona tämän asian kanssa on ehkä tämä purkaus paikallaan. Ehkä näin pääsen vihdoinkin eteenpäin. SInun vuoksesi olen nyt kuukauden roikkunut tällä sivustolla, josta en aikaisemmin edes mitään tietänyt.
No miksi näin kävi, olisit voinut suoraan sanoa / kirjoittaa etten oikeasti kiinnosta sinua. Ymmärsin kirjoittelustasiettä olisit kiinostunut vaikka ilmaisit elämäsi vaikeuksia, mutta se että lopetit sanomatta sanaakaan on jääänyt kaivelemaan. Ja se että edelleen joudumme törmäämään päivittäin ei ollenkaan helpota tilannetta.
Ole kiltti ja lakkaa katsomasta minuun päin, äläkä tervehdi.
Ei sitä kukaan huomaa, aina on niin paljon muita läsnä, eikä heillä ole tapanakaan tervehtiä.
Mukava kevättä ja kesää ja muutakin tulevaisuutta sinulle.

0

116

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mikä hänessä

        Saa sut kuumaksi?
        Ikävä
        86
        1446
      2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

        Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
        Suomussalmi
        38
        1125
      3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

        Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
        Kuhmo
        22
        905
      4. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

        Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
        Maailman menoa
        162
        747
      5. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

        Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
        Kajaani
        13
        720
      6. Hei sinä nainen

        Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
        Ikävä
        46
        679
      7. Nythän todellisuus on kuitenkin se

        että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
        Sinkut
        197
        675
      8. Kuka oli kuskina

        Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
        Suomussalmi
        13
        647
      9. Onko kaivattusi

        hyvä ihminen? Kerro
        Ikävä
        33
        580
      10. Mies sun käytös satutti...

        Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
        Ikävä
        39
        558
      Aihe