Mikä on

Volvo v 70 vm 2005 automaattilaatikon öljynvaihtoväli?
1253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

suositus 60-80tkm huuhteluvaihdolla jossa menee laatikkoöljyä 8-12 ltr, liikkeet ottavat 200-300e vaihdosta. Jos ajettu jo laatikolla yli 300tkm samoilla öljyillä niin voi olla edessä muutakin kuin öljyjenvaihto, uudet öljyt esim. irroittaa kertyneen moskan joka menee hydrauliyksikköön ja aiheuttaa vikakoodin vaihteisto vika huolla heti ja sen jälkeen palaa euroja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies49v kirjoitti:

Volvo v 70 vm 2005 automaattilaatikon öljynvaihtoväli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu