Kiva ylläri.

Mä muuten yritin soittaa sun firmas numeroon ennen kuin menin lataamoon, mutta se oli kytketty pois päältä. Sullahan ei vielä silloin ollut firmaa, joten uskoin vain, että tämä on sun numero. Ja oli se melkonen riemu kun myöhemmin huomasin, että sulla on firma ja se on se sama numero.
10131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kiva että aloitat koko ajan uusia ketjuja :))))

Äänestä

Siis mikään muu numero ei tullut mieleenkään, vaikka vaihtoehtoja oli monia.

Äänestä
  • Jälkeen päin mietin, että olisi pitänyt jättää tekstiviesti. Mitähän siitä olisi seurannut? :)

    Äänestä

kuule, mun firma on ollut jo yli 100 vuotta Suomessa. Ylläpidetään tätä Suomen taloutta erittäin menestyksekkäästi!!!!!!!

Äänestä

Miksi kirjoitat tänne noita tarinoita?
Jos se nainen ei vastaa niin ei vastaa eikä nuo lataamojutut ainakaan herätä positiivista huomiota hänessä.

Äänestä

Ei se lataamo välttämättä psykiatrinen sairaala tarvitse olla.
Lataamossa varmaan voi ladata vaikka akkuja tai pysyjä panoksilla.

Äänestä
  • Tässä tapauksessa se on juuri se psykiatrinen sairaala. Ja menin sinne ihan oma-aloitteisesti, kun yhteyden oton jälkeen en enää saanut nukutuksi kun aivot oli niin kovilla kierroksilla.

    Ei siinä ole mitään hävettävää, jos ollut psykiatrisella osastolla.

    Äänestä

  • Joo ja kaikki uskoo maailman rauhaan ja joulupukkiin. ;)

    Äänestä

  • Ei tarvitse nimeä kirjoitti:

    Tässä tapauksessa se on juuri se psykiatrinen sairaala. Ja menin sinne ihan oma-aloitteisesti, kun yhteyden oton jälkeen en enää saanut nukutuksi kun aivot oli niin kovilla kierroksilla.

    Ei siinä ole mitään hävettävää, jos ollut psykiatrisella osastolla.

    Toisin sanoen, oli pakko pyytää apua, kun huomasin, että itse en enää kykene.

    Äänestä

  • Eikös vaan? kirjoitti:

    Joo ja kaikki uskoo maailman rauhaan ja joulupukkiin. ;)

    Toiset uskoo, toiset ei. Toiset parantaa maailmaa, toiset ei.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei tarvitse nimeä kirjoitti:

Mä muuten yritin soittaa sun firmas numeroon ennen kuin menin lataamoon, mutta se oli kytketty pois päältä. Sullahan ei vielä silloin ollut firmaa, joten uskoin vain, että tämä on sun numero. Ja oli se melkonen riemu kun myöhemmin huomasin, että sulla on firma ja se on se sama numero.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu