Nimeän itseni.

Olen Juhani ja rakastan Johannaa. Siinä se on, ei mitään hävettävää.
575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no mä voin olla Johanna sit.

Äänestä
  • Ok.

    Äänestä

Olen siis myös tämä. Ettei jää mitään epäselväksi.

Juhani alias Ei tarvitse nimeä ja olihan niitä muitakin, en enää muistakaan :)

Onkohan paljon spämmiä tulossa tämän takia?

Äänestä

Minä en sitten ole Johanna enkä kaipaa Juhania! Eikä kumpikaan meistä pidä erityisemmin Roxettesta!

Mutta pitäkää kivaa Juhani ja Johanna, keitä ikinä olettekin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei tarvitse nimeä kirjoitti:

Olen Juhani ja rakastan Johannaa. Siinä se on, ei mitään hävettävää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu