panenko sut

senkin höpö? panenko sut huutamaan? jää nähtäväksi.


http://www.youtube.com/watch?v=aPq5dd1SEzc
4194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tyhmä sweetti, lopeta linkittäminen

Äänestä

viestin kohteesta yhtään?

Äänestä

Alkuperäinen Danzigin Misfits on ja oli kyl aika jees :))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


synnytysosastolle, kirjoitti:

senkin höpö? panenko sut huutamaan? jää nähtäväksi.


http://www.youtube.com/watch?v=aPq5dd1SEzc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu