Pelkäisitkö sä olla mun kans tekemisissä

jos kertoisin että minulla on paniikkihäiriö?
10542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miksi pelkäisin? :)

Äänestä
  • joku saattaisi pelätä, mutta hyvä jos ymmärrystä löytyy :)

    Äänestä

Sekin on parannettavissa.

Äänestä
  • Tiedän :)

    Äänestä

Kuka kysyy?

Äänestä

ei este mutta pankkihäiriö olisi iso nou nou

Äänestä

En todellakaan pelkää, myös ollut paniikkikohtauksia onneksi pääsin ajan kanssa pois niistä.

Äänestä

En,

Äänestä

En tietenkään Minulle tuttua tuo paniikkihäiriö, vaikkei itselläni sitä olekaan. Voi olla pahimmillaan invalidisoiva sairaus.

Äänestä

Mitä väliä oikeasti -tai jos jollekin on, niin kyseinen henkilö on todella ahdasmielinen! Sellaiset on parempi kiertää kaukaa ja kääntää katse vähän suvaitsevaisempiin :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä ajattelet kirjoitti:

jos kertoisin että minulla on paniikkihäiriö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu