En mä sua oikeastaan tunne

mut sen vaistoan että läheisyyttä sä kaipaat. Nyt hyvää pääsiäistä
5188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ympäripyöreetä ku seiskan horoskoopit

kuka nyt ei läheisyyttä kaipais

Äänestä

niin kaipaankin, hänen läheisyyttään.

Äänestä

Vaikea luottaa ihmisiin, niin on vaikea tuntea läheisyyttä aidosti. Eli olen läheisyyden puutteessa :(

Äänestä

Jokainen kaipaa läheisyyttä, se valehtelee joka toisin väitää.

Äänestä

Tämä oli viimeinen asia t ä n ä ä n .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehelle kirjoitti:

mut sen vaistoan että läheisyyttä sä kaipaat. Nyt hyvää pääsiäistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu