Vastaukset 13
- lapset on ihania
Kauniita ovat
- mävaanite
Ihanuudesta viis, eivät ainakaan ole Grace Kellyn kauneutta perineet.
- noloa tollanen
Kummallista kun naiset tekee ns, isättömiä lapsia! itsekästä. noloa!
- Perintöä odotellessa
No katos ne haluaa lapselleen rikkaan isukin jolta sitten perii aikanaan pätäkkää. Eikös nuo äpärät jotka on tunnustettu, pääse myös perimyslistalle?
- voihan nenu
Perintöä odotellessa kirjoitti:
No katos ne haluaa lapselleen rikkaan isukin jolta sitten perii aikanaan pätäkkää. Eikös nuo äpärät jotka on tunnustettu, pääse myös perimyslistalle?
muistaakseni jossain luki etteivät pääse osinkoille, kun ovat avioliiton ulkopuolella syntyneet =D
- Hovikirjeenvaihtaja
voihan nenu kirjoitti:
muistaakseni jossain luki etteivät pääse osinkoille, kun ovat avioliiton ulkopuolella syntyneet =D
Ruhtinas Albertin aviottomat lapset perivät aivan normaalisti isänsä henkilökohtaisen omaisuuden (tai siis jakavat tulevat lapsen kanssa). Albert on lapset tunnustanut, mutta lapset eivät ole mukana kruununperimyksessä, koska Albert ei ole ollut naimisissa heidän äitiensä kanssa.
- noloo
tätähän suomi naiset harrastaa
- Vauva tulossa
Nyt se sitten tapahtuu!
Albertille ja Charlenelle on tulossa VAUVA!! Loppuvuodesta pitäisi syntyä:))
IHANAA!! Mä olen ihan täpinöissäni kun on varmasti tosi toivottu lapsi.- Viva C ja A
Jeeee jeeee jeeee. FANTASTINEN uutinen!
- Hovikirjeenvaihtaja
Huhujen mukaan (tieto ehkä Charlenen isältä) tulossa olisi kaksoset. Saas nähdä!
- tyylikkäät
Pariskuntahan on samanmoisia, vähäeleisiä ja hyvin hienostuneita. Heillä ei ollut kiire lasten hankkimiselle, rouva halusi rauhassa tutustua toimeesa. fiksua. Onnea , ihana uutinen , lapsesta tulee varmasti suuri kaunotar tai komistus!
- Kristiina Keli
Juu ja lisää pukkaa
- onneaonnea
Hyvä niin pitääkin :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1031023Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137794Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197730Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47687Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!29666- 61639
- 47610
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59545Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530