kuvaa sinusta !!!mistä sellaisen saa .???ei ole kuin
mulla ei oo
muistikuva
14181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Sun täytyy kosia häntä niin saatte yhteisen kivan hääkuvan tärkeästä päivästä. Se on paras tapa saada se kuva!
Mitäpä jos tapaisit sen ihmisen uudestaan niin saisit sen mielikuvan. :)
Et mistään. Kuviani en jakele.
yleensä jokainen (melkein)laittaa profiiliin kuvansa tai facebookkiin .mutta jos saan ottaa hänestä kuvan kännykällä niin olen tyytyväinen.laitan sen luonoksiin piiloon jota kukaan muu näe .
Hyvään jemmaan
just niin vain minun nähtäväksi .
Sinneppä siis
Ottamalla kuvan hänestä (ei jakoon).
musta ainakin saa kuvan otta jos haluaa
En laita kuviani yleiseen jakoon. Mutta ois sulla keinoja jos haluaisit tai sitten vaan pyytäisit kuvaa.
ja voit saada paljon muutakin ;)
tiedätkö edes kelle lupaat?mä vain haluaisin eräästä kuvan ,mutta en kehtaa pyytää kun näemme niin harvoin .ennen nähtiin päivittäin ,ja hänelle pysty puhumaan vaikka mistä ,mut nykyään en tiedä .
on semmonen peini ongelma. Sun pitää ensin hommata siihen kuvauslaitteeseen apinasuodatin niin ei kone hajoa. Sen jälkeen eikun napsimaan kuvia minusta.
minäpä kuulen,miksi apina suodatin?ei se tarvi sellaisii josta haluaisin sen kuvan .hän on komee.!!!!!ainakin mun