myydään saipa fanituotteet

Aina tukena huivi, saipa pipo, meidän pojat kalsarit. Nyt riitti, rupeen jokeri faniks.
8208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No sit ei riitä pelkkä saipa fanituotteiden myynti. Sinun pitää muuttaa venäjälle, minne kuulutkin

Äänestä

Elähän nyt pekkko-poeka leikistä suutu.Koita laittaa kamas naftaliiniin.Tunnut olevan vähän sellaista tyyppii,et palaat vielä ruotuun.Nimittäin mainitsit nimen Jokerit.

Äänestä

Kunnon gloryhunteri.

Äänestä
  • Joita on tämän hetkisistä Saipan kannattajista noin 90%.

    Äänestä

Kirjoittappa yhtetstietosi ni myyminen helpompaa tai ostaminen kun tietää mistä tavatrat vois hake.Et ehkä ole tajunnut et Suomi24 on tori palsta missä voit tavarasi myydä......

Äänestä

Vai onko 50 vuotta kohtuu aika odottaa mitalia... -66 tuli mitali ja heti perään 2016. No odotellaan sitten vielä pari vuotta.

Äänestä

Rintamakarkureilla on tapana joutuu harkkamolareiks ilman varusteita..

Äänestä

mites olis vaihtaa vladimir putin aina tukena huivii , putin pipo , meidän vladimir putin kalsarit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pekkko.re kirjoitti:

Aina tukena huivi, saipa pipo, meidän pojat kalsarit. Nyt riitti, rupeen jokeri faniks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu