sijoilla 101 102 103. Pohjalla.
Varatut on siellä
mun listalla
10164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Näin se valitettavasti on. Siis oikeasti ei kannata sekaantui varattuihin, jos tietää toisen olevan varattu. Tietysti osa ei kerro statustaan heti, siinä yksi syy ongelmiin.
Ihastuu ja sitten vasta saa tietää toisesta. Julmaa leikkia toisen tunteilla.
Juokse karkuun kun vielä voit!
vapaa, niinkuin itsekin. Harmi että täälläkin on niitä naisia jotka pitää suhdetta vaan sen takia ettei joudu olemaan yksin. Täällä sitten haaveillaan paremmasta. Tiedän parikin tälläistä naista. Nyt varmaan pukkaa miinusta. ;)
Miten voitte olla vapaita molemmat ja kuitenkin kaivata?
Miksi ette ole yhdessä jottei tarttis kaivata?
mikset itse ole yhdessä henkilön kanssa jonka kanssa haluaisit olla?
on varattu niinkuin minäkin,olen häntä jo kaksi vuotta kaivannut ja tulen edelleen kaipaamaan,ainakin siihen asti kun seuraavan kerran näemme,tiedän,että tunteita oli meillä kummallakin,mutta joskus asiat menee niinkuin menee,mutta minulla vieläkin paha olla,kun näin miehen silmissä kyyneleitä,en halunnut,mutta tilanne on tai oli mikä on,edelleen sinua rakastan,toivon vain,että jaksat,en ole sinua pitkään aikaan nähnyt,toivon,että kaikki on ok,,
Älkää nyt jauhako ******, ei asiat ole noin yksinkertaisia.
Mistä sä tollasen listan revit? Ethän sä saa sitä yhtäkään puhumattakaan sadoista oli ne sitten vararattuja tai ei.
sinä et tainnut edes päästä listalle kun noin kuumenit;)
Mua ei ole koskaan laitettu listalle kun olen aina se ainoa.
jota ei kaivata?;)