Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

oulusta

hei. onko tänne ok laittaa seuranhakuja. olen 24 v. nainen oulusta, neitsyt. haluan eroon neitsyydestäni, jos olet kiinnostunut laita tänne viestiä. olen lihava mutta muuten ns pienikokoinen nainen. iälläsi ei ole väliä, mutta se on aina hyvä tietää. haluan myös tietää miksi olet kiinnostunut juuri minusta. jos lihavuus ei ole ongelma, ota yhteyttä.

haluan ns turvallisen partnerin, joka osaa ottaa rauhallisesti, se on oikeastaan ainoa vaatimus.
8258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olen Jyväskylästä ja tulen Ouluun perjantaina junalla, ikäni on 44 vuotta ja olen kiinnostunut.laita meillä [email protected]

Äänestä

hei. laitoin sinulle s-postia.

Äänestä
  • Hei. Kiinnostaa kovasti. Tarvitko viel apua.

    Äänestä

kiinostaa kovasti ja neitsyys poistettas , ja muutakin kivaa tehdäsOul(m)

Äänestä

Ja taas uunoja viedään kuin pässiä narussa.

Äänestä

Olen 60-kymppinen mies. En ole koskaan saanut neitsyttä. Lihavuus tai laihuus ei ole ongelma. Osaan olla rauhallinen enkä tee mitään ennen kuin Nainen on valmis. Mutta haluan aina aloittaa niin että nuolen naisen alapään molemmilta puolilta koska monet naiset haluavat aloittaa niin. Aikanaan kun olin nuori niin vanhemmat naiset opettivat. Minulla ei ole oikeastaan mitään vaatimuksia mutta olisi hienoa jos voisin tehdä saman paveluksen nuorelle naiselle minkä aikanaan vanhemmat naiset tekivät minulle. Jos kiinnostaa Niin kerro mistä löydän Sinut.

Äänestä

Täällä 47v mies oulusta ja tykkään pulleammista naisista. Otappa yhteyttä niin katsotaan mitä neitsyydellesi voisimme tehdä: tapsa66 (at) suomi24.fi

Äänestä

moi laitappa yhteystietoja .Voitas tavata .Poistettas neitsyys?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun24 kirjoitti:

hei. onko tänne ok laittaa seuranhakuja. olen 24 v. nainen oulusta, neitsyt. haluan eroon neitsyydestäni, jos olet kiinnostunut laita tänne viestiä. olen lihava mutta muuten ns pienikokoinen nainen. iälläsi ei ole väliä, mutta se on aina hyvä tietää. haluan myös tietää miksi olet kiinnostunut juuri minusta. jos lihavuus ei ole ongelma, ota yhteyttä.

haluan ns turvallisen partnerin, joka osaa ottaa rauhallisesti, se on oikeastaan ainoa vaatimus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu