Mikäs sinulla kissako kielen

Kun oot vallan hiljaiseksi mennyt tumma nainen...
Et varmaan ujostelemaan ole...
Aatoksissa varmaan syvällä :)
13919
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Enhän mä nyt ujostele vaan annan sulle puheenvuoron;) Mielessä ja ajatuksissa olet kuitenkin, tai siis jos olisit se tietty mies;)

Äänestä

Veti väkisinkin mielen vakavaksi.

Äänestä

Ja näin ujona en uskalla puhua sulle ainaskaan mitään ;) mutta joku siellä aatoksissani asustaa vuodesta toiseen eikä pois lähde sitten millään. Enkä kyllä tahtoisikaan.

Äänestä

Miksi kysyt asiaa jonka jo tiedät ;)

Äänestä

Ajatuksissani olin, ainakin toissapäivänä.. Tahallani en kuitenkaan jättänyt tervehtimättä. Mutta hyvää pääsiäistä.. :)
(Minulta ainoa viesti tänne tänään.)

Äänestä
  • Tai niin.. Mietin et onkohan sittenkin parempi unohtaa.. Aina silloin tällöin tulet mieleeni.. Varsinkin kun nähdään jossain mitä tapahtuu nykyään aika harvoin. Siksi en ole tehnyt asialle mitään.. Oli kyllä mielessä eilen aamulla josko olisin kysellyt eräältä ihmiseltä sinun/hänen yhteystietoja kun kerran siihen on mahdollisuus. Vähän epävarmuutta ilmassa..
    Mutta.. Mukavaa päivänjatkoa, kaikesta huolimatta.. :)

    Äänestä

  • ***** kirjoitti:

    Tai niin.. Mietin et onkohan sittenkin parempi unohtaa.. Aina silloin tällöin tulet mieleeni.. Varsinkin kun nähdään jossain mitä tapahtuu nykyään aika harvoin. Siksi en ole tehnyt asialle mitään.. Oli kyllä mielessä eilen aamulla josko olisin kysellyt eräältä ihmiseltä sinun/hänen yhteystietoja kun kerran siihen on mahdollisuus. Vähän epävarmuutta ilmassa..
    Mutta.. Mukavaa päivänjatkoa, kaikesta huolimatta.. :)

    Tai voit miettiä loppuelämäsi "mitä jos...?"
    Kerran se kirpaisee :)

    Äänestä

  • ja sit eteenpäin kirjoitti:

    Tai voit miettiä loppuelämäsi "mitä jos...?"
    Kerran se kirpaisee :)

    Näitä palstoja viikonlopun ihmetelleenä totean et taidan antaa olla koko asian. En ole mikään masokisti..
    Heippa.

    Äänestä

just niin aatoksissa ja tosi

Äänestä
  • Auttaskohan asiaa,jos nähtäis illalla?

    Äänestä

Kissa vei kielen ja siitä voit syyttää ihan itseäsi.

Äänestä
  • Taitaa olla molemmissa vikaa

    Äänestä

hyvinkin. muutan kesän jälkeen toiselle paikkakunnalle ja pohdin tulevaa elämänmuutosta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihaileva mies kirjoitti:

Kun oot vallan hiljaiseksi mennyt tumma nainen...
Et varmaan ujostelemaan ole...
Aatoksissa varmaan syvällä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu