osaisitko

mies vastata,että voiko se tietty himo hävitä tai haihtuu ? kun mulla ei oo hävinny viel minnekä....
5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja vahvistuu..

Äänestä

paitsi naimalla

Äänestä

aika pitkään on

Äänestä

Ei se perus tunne ja halu katoa,jollei ole syytä kadottaa....

Äänestä

liekki hiipuu vaan syttyäkseen uudelleen, ja tiedäthän että kun se hillos on lämmitellyt jo pidempään niin roihahtaa sitten oikein kunnolla kun saa siihen ainekset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,,,,,mnmn.... kirjoitti:

mies vastata,että voiko se tietty himo hävitä tai haihtuu ? kun mulla ei oo hävinny viel minnekä....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu