KOSMETOLOGIT

VAATIKAA Niiltä kosmetologeilta pesemään ne sienet jota kaikkien naamassa uitetaan!
... ja ne "tilastot"/ rekisterit joihin teidät merkitään. vaillisia edes??????
EI OLE PAKKO ANTAA TIETOJA TAI OSOITETTA!!!!!
ANTAISIVAT TYÖNTEKIJÄT OMAN KOTIOSOITTEENSA !
265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Geneettisen monimuotoisuuden takia on järkevää käyttää pesemättömiä sieniä, jotta tuota iänikuista bakteerikammoa saadaan kitkettyä kansakunnasta pois.

Äänestä

Mä sain ihottuman sen jälkeen kun olin kosmetologilla käynyt. Siellä saisi olla tarkastukset hygienian suhteen
kuten vaikka ravintoloissa on ruoan suhteen.

Bakteerit leviää, jalkoja rassataan vanhuksilta, likaisia suteja....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HYGIENIA? kirjoitti:

VAATIKAA Niiltä kosmetologeilta pesemään ne sienet jota kaikkien naamassa uitetaan!
... ja ne "tilastot"/ rekisterit joihin teidät merkitään. vaillisia edes??????
EI OLE PAKKO ANTAA TIETOJA TAI OSOITETTA!!!!!
ANTAISIVAT TYÖNTEKIJÄT OMAN KOTIOSOITTEENSA !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu