En pidä

.
1498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

;D

Äänestä

en ole mustalainen...jotkut mustalaiset on ihan hyviä tyyppejä,sillä olen tavannut sellaisia :)

Äänestä

Kuka sorsii?

Äänestä

en mäkään kaikista.

Äänestä

pisarahan meissä monissa on niin sussa kuin mussakin

Äänestä

Minä pidän ihmisestä itsensä takia tai jätän pitämättä. En ole mustalainen, vaikka verissäni virtaa sitäkin verta. Musikaalisuuteni ja lauluääneni todennäköisesti ovat sieltä perittyjä. laulan kuin romaani, tahtomattani :D

Äänestä
  • Onko sulla sellainen pakko-oire että alat laulaa tahtomattasi:)

    Äänestä

  • aika persoonallista kirjoitti:

    Onko sulla sellainen pakko-oire että alat laulaa tahtomattasi:)

    Mistä arvasit :D Entä sinulla ?

    Äänestä

  • on sitäkin kirjoitti:

    Mistä arvasit :D Entä sinulla ?

    Tai korjaan..pakko nauraminen..ei tunnu loppuvan tuon viestisi jälkeen..

    Äänestä

  • ed. kirjoitti:

    Tai korjaan..pakko nauraminen..ei tunnu loppuvan tuon viestisi jälkeen..

    Ei ole. Mulla on sellainen pakko-oire että aina kun kuulen musiikkia otan muutaman tanssiaskeleen. :)

    Äänestä

  • aika persoonalllista kirjoitti:

    Ei ole. Mulla on sellainen pakko-oire että aina kun kuulen musiikkia otan muutaman tanssiaskeleen. :)

    olen luullut tuota normaaliksi

    Äänestä

No sitten sä et pidä. Pitikö siitäkin nyt erikseen tehdä aloitus? Höh...ei kaikki voi tykätä kaikista. Eikä sitä paitsi kaikki tummat Suomessa ole romaneja. Tiedoksi vaan.

Äänestä

ovat liian rääväsuisia ja luulevat olevansa paikan kingejä. On niitä varmaan rehellisiäkin olemassa, mutta aina juonivat jotakin. Lisäksi törttöilevät aikas paljon liikenteessä esim. ajavat ilman korttia, lapset sylissä, ylinopeus jne.

Äänestä

mitään sukuselvityspapereita siihen, kenestä pidän taikka en.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mustalaisista sori. kirjoitti:

.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu