" flunssa lähtee nyt..."(17.4 klo 20.00 suorassa lähetyksessä)... Jeesuksen nimessä.
Lähtikö flunssa?
(Olisin kiitollinen rehellisestä vastauksesta koska silloin tietäisin että toimiiko tv 7 suora lähetys avunantajana)
Aulikki Hartikainen suorassa lähetyksessä
3
485
Vastaukset
Uskoisin että flunssa lähtee ilman Aulikkiakin, kun on ensin ollut aikansa. Rehellistä vastausta tuskin on saatavissa Tv7:ltä. Jokohan muuten Aulikki on löytänyt elämänkumppanin rinnalleen? Entä miten lienee Veijon vellinkeittäjän laita?
- leeviläinen
Onko tämä uusi aloitus asiassa, vai sama ketju, jota kommentoitiin jo monelta kantilta?
Jos aloitus on vanha, jossa oli monenlaista mielipidettä, niin mihin lienevät joutuneet mielipiteet keskustelusta?
Vastausta aloittajan kysymykseen A. Hartikaiselta on turha odottaa. Se on nähty jo monissa asioissa. Eräs esim. on 'sukukirousasia', josta palstalla kysyttiin tarkennusta kuukausia sitten. Vastausta asiaan odotellaan edelleenkin.. - umpilampi
Oun tässä outastellu, jotta joko liennöö lunssa lähteny Aulikista, vuan eepä ou vastaasta tullu. Liennöökö tuommonen suora ja yksinkertanen kysymys ollu liian yksinkertanen entiselle alakouluva käyviin penskain opettajalle, joka ite on kouluja käyny yliopistotasolla.
Vuan kun nyt toestan alottajan kysymyksen, nii suattaahan se vastaaski tulla.
Nii jotta joko Aulikki out parantunu lunssasta, vae pittääkö tulla hierommaan vickiä paljaasseen rintakehhään ja selekkään?
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131135
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89864Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18679Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat275642- 64618
- 77608
- 104584
- 26532
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49523Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet91457